Rozpoczęcie rekrutacji do Centrum Prawa Amerykańskiego na rok akademicki 2024/25

Zapraszamy do Centrum Prawa Amerykańskiego

na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w roku akademickim 2024/25

Program przeznaczony jest dla studentów i absolwentów prawa oraz studentów innych kierunków zainteresowanych prawem i kulturą prawną Stanów Zjednoczonych.

Centrum Prawa Amerykańskiego już od 25 lat prowadzi ceniony przez prawników i kancelarie prawne program, w którym wybitni profesorowie z dwóch partnerskich amerykańskich uczelni – Emory University School of Law oraz Georgia State University College of Law zapoznają uczestników z tematyką dot. prawa amerykańskiego. W czasie dwusemestralnego programu uczestnicy biorą udział w ośmiu dwutygodniowych modułach obejmujących w sumie 160 godzin interaktywnych wykładów w języku angielskim. Tematatyka wykładów dotyczy m. in. Introduction to US Law, Torts, Legal Writing, Contracts oraz Corporations.

W nadchodzącym roku akademickim przewidujemy stacjonarną formę wykładów z możliwością udziału w zajęciach zdalnych wyłącznie dla osób mieszkających i studiujących poza Warszawą.

Zachęcamy do złożenia dokumentów do dnia 30 maja i skorzystania ze zniżki early bird. Złożenie dokumentów w tym terminie uprawnia do zniżki w opłacie w wysokości 250 złotych. Rekrutacja na rok akademicki 2024/25 trwa do 30 czerwca 2024.

Więcej informacji na temat rekrutacji znajdziecie Państwo w zakładce ADMISSION